KASA FIK HIT 10
KASA FIK HIT 10
KASA FIK HIT 10

KASA FIK HIT 10

Všetko čo potrebujete pre eKasu v jednom. Certifikované a komplexné riešenie. 10 palcový dotykový displej, integrovaná 58mm tlačiareň.

Všetko v jednom. Najlepšia voľba pre obchod. 

Na výber z dvoch licencií ŠTANDARD a PREMIUM.
599,00 €
S DPH

 

KASA FIK licencia ​STANDARD

Vhodné pre základnú fiškalizáciu platieb, kde je kladený maximálny dôraz na ​rýchlosť a jednoduchosť.​ Vyniká intuitívnym ovládaním s neobmedzeným počtom ​ položiek alebo PLU. V jednorazovej cene OEM licencie je pokladničné zariadenie s ​celoživotnou licenciou.

KASA FIK licencia ​PREMIUM

Ideálnym riešením pre väčšie prevádzky, ktoré vyžadujú kompletnú ​kontrolu​ pomocou vzdialeného prístupu z počítača. Prehľad uzávierok, objednávok, CRM, skladu, mapa stolov aj dochádzka zamestnancov a mnoho ďalšieho na cloude.​ V cene získate pokladnicu za​ zvýhodnenú cenu,​ najnovšie funkcie softvéru.

KASA FIK STANDARD - 599 € s DPH

KASA FIK PREMIUM - 299 € s DPH + 22,80€ s DPH mesačne

(v prípade záujmu o PREMIUM licenciu nás kontaktujte)

Hlavné parametre: 

● Neobmedzený počet​ položiek, PLU, účteniek ● Pripraveno na ​eKasu ● Možnost nastavenia a podpory pomocí​ Teamwiever ● Technická podpora a servis ​po celej SR ● Prepojenie na ​platobný terminál Sumup ● Synchronizácia dát​ v pravidelných intervaloch  ● Backoffice (vzdialená správa) umožňuje náhľad do pokladníc, ich ​správu a kontrolu nad            podnikom (položky, kategórie, správa cien, prehľad tržieb a udalostí) ● Tlač účteniek​ na pokladničných tlačiarňach (Integrovaná, Bluetooth, USB, WiFi/LAN) ● Online záloha​ dát e-mailem, do súboru alebo do backoffice ● Podpora zliav, poznámok, prihlasovanie užívateľov a užívateľské práva ● Správa objednávok, objednávky do kuchyne, vyvolávanie zákazníkov, skladová evidencia,         dochádzka, mapa stolov, CRM atď ● Tlač ​uzávierok​ pokladnice a evidencia pokladničných pohybov a stavov ● História​ pokladničných dokladov ● Podpora ​cudzích mien​ USD, CZK atď ● Export a import dát 

 

 

KASA FIK HIT 10
100 položky
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.